Produkte > TS0 > TS04-66-65-BK-100-SMT-TR
TS04-66-65-BK-100-SMT-TR
ts04.pdf
Hersteller:
Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 100000Cycles 1N SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS04-66-65-BK-100-SMT-TR
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 100gf, Outline: 6.00mm x 6.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 6.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
Weitere Produktangebote TS04-66-65-BK-100-SMT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS04-66-65-BK-100-SMT-TR TS04-66-65-BK-100-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ts04.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 100gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 6.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Produkt ist nicht verfügbar
TS04-66-65-BK-100-SMT-TR TS04-66-65-BK-100-SMT-TR Hersteller : CUI Devices ts04-2586192.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm 6.5 mm Actuator Height 100 gf Black Surface Mount TR SPST Tactile
TS04-66-65-BK-100-SMT-TR TS04-66-65-BK-100-SMT-TR Hersteller : Same Sky ts04-3511092.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm 6.5 mm Actuator Height 100 gf Black Surface Mount TR SPST Tactile