Produkte > CUI DEVICES > TS04-66-65-BK-100-SMT
TS04-66-65-BK-100-SMT
TS04-66-65-BK-100-SMT CUI DEVICES
ts04.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 100000Cycles 1N SMD Bag
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS04-66-65-BK-100-SMT CUI DEVICES
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Bag, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 100gf, Outline: 6.00mm x 6.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 6.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS04-66-65-BK-100-SMT TS04-66-65-BK-100-SMT Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ts04.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Bag
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 100gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 6.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
auf Bestellung 6502 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
TS04-66-65-BK-100-SMT TS04-66-65-BK-100-SMT Hersteller : Same Sky ts04.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm, 6.5 mm Act Height, 100 gf, Black, Surface Mount, SPST,
Mindestbestellmenge: 11
TS04-66-65-BK-100-SMT TS04-66-65-BK-100-SMT Hersteller : CUI Devices ts04-2586192.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm, 6.5 mm Act Height, 100 gf, Black, Surface Mount, SPST,
Mindestbestellmenge: 10
TS04-66-65-BK-100-SMT Hersteller : CUI DEVICES ts04.pdf Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 100000Cycles 1N SMD Bag
Mindestbestellmenge: 1000
TS04-66-65-BK-100-SMT TS04-66-65-BK-100-SMT Hersteller : SAME SKY ts04.pdf Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 100000Cycles 1N SMD Bag