Produkte > SAME SKY > TS04-66-73-BK-160-SMT
TS04-66-73-BK-160-SMT
TS04-66-73-BK-160-SMT SAME SKY
ts04.pdf
Hersteller: SAME SKY
Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 80000Cycles 1.6N SMD Bag
auf Bestellung 3487 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1032
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS04-66-73-BK-160-SMT SAME SKY
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Bag, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 160gf, Outline: 6.00mm x 6.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 7.30mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS04-66-73-BK-160-SMT TS04-66-73-BK-160-SMT Hersteller : SAME SKY ts04.pdf Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 80000Cycles 1.6N SMD Bag
auf Bestellung 3487 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1032
TS04-66-73-BK-160-SMT TS04-66-73-BK-160-SMT Hersteller : Same Sky ts04.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm, 7.3 mm Act Height, 160 gf, Black, Surface Mount, SPST,
auf Bestellung 349 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11
TS04-66-73-BK-160-SMT TS04-66-73-BK-160-SMT Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ts04.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 160gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 7.30mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Mindestbestellmenge: 67
TS04-66-73-BK-160-SMT TS04-66-73-BK-160-SMT Hersteller : CUI Devices ts04-2586192.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm, 7.3 mm Act Height, 160 gf, Black, Surface Mount, SPST,