Produkte > SAME SKY > TS09-63-25-WT-260-SMT-TR
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR SAME SKY
ts09.pdf
Hersteller: SAME SKY
Switch Tactile OFF (ON) SPST Rectangular Button Gull Wing 0.05A 12VDC 40000Cycles 2.6N SMD T/R
auf Bestellung 1493 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1139
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS09-63-25-WT-260-SMT-TR SAME SKY
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Rectangular Button, Operating Force: 260gf, Outline: 6.10mm x 3.70mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 2.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR TS09-63-25-WT-260-SMT-TR Hersteller : SAME SKY ts09.pdf Switch Tactile OFF (ON) SPST Rectangular Button Gull Wing 0.05A 12VDC 40000Cycles 2.6N SMD T/R
auf Bestellung 1493 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 968
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR TS09-63-25-WT-260-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ts09.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 260gf
Outline: 6.10mm x 3.70mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 2.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 3000
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR TS09-63-25-WT-260-SMT-TR Hersteller : Same Sky ts09.pdf Tactile Switches Tactile Switch, SPST, 6.1 x 3.75mm, 2.5mm height, 260 gf, White, Surface Mount, TR
Mindestbestellmenge: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Operating Force: 260gf
Outline: 6.10mm x 3.70mm