TS10P05G
TS10P05G Taiwan Semiconductor Corporation
TS10P01G SERIES_L2203.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1P 600V 10A TS-6P
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP, TS-6P
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Voltage - Peak Reverse (Max): 600 V
Current - Average Rectified (Io): 10 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V
auf Bestellung 1197 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS10P05G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1P 600V 10A TS-6P, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Voltage - Peak Reverse (Max): 600 V, Current - Average Rectified (Io): 10 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V.
Weitere Produktangebote TS10P05G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS10P05G TS10P01G SERIES_L2203.pdf
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
TS10P05G TS10P05G Hersteller : Taiwan Semiconductor TS10P01G SERIES_L2203.pdf Bridge Rectifiers 10A, 600V, Standard Bridge Rectifier