Produkte > SAME SKY > TS11-674-105-BK-160-RA-D
TS11-674-105-BK-160-RA-D
TS11-674-105-BK-160-RA-D Same Sky
ts11.pdf
Hersteller: Same Sky
Tactile Switches 6 x 7.4 mm 10.5 mm 160 gf Black Right Angle Through Hole SPST
auf Bestellung 1154 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS11-674-105-BK-160-RA-D Same Sky
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Bag, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 160gf, Actuator Orientation: Side Actuated, Part Status: Active, Actuator Length, Right Angle: 10.50mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS11-674-105-BK-160-RA-D TS11-674-105-BK-160-RA-D Hersteller : CUI Devices ts11-2944009.pdf Tactile Switches 6 x 7.4 mm 10.5 mm 160 gf Black Right Angle Through Hole SPST
auf Bestellung 1542 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
TS11-674-105-BK-160-RA-D TS11-674-105-BK-160-RA-D Hersteller : CUI Devices ts11.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Bag
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 160gf
Actuator Orientation: Side Actuated
Part Status: Active
Actuator Length, Right Angle: 10.50mm
Mindestbestellmenge: 72
TS11-674-105-BK-160-RA-D TS11-674-105-BK-160-RA-D Hersteller : SAME SKY ts11.pdf Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button PC Pins 0.05A 12VDC 80000Cycles 1.6N Thru-Hole Bag
auf Bestellung 995 Stücke: