Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > TS11-674-153-BK-100-RA-D
TS11-674-153-BK-100-RA-D
TS11-674-153-BK-100-RA-D Same Sky (Formerly CUI Devices)
ts11.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 100gf
Actuator Orientation: Side Actuated
Part Status: Active
Actuator Length, Right Angle: 15.30mm
auf Bestellung 1909 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS11-674-153-BK-100-RA-D Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Bag, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 100gf, Actuator Orientation: Side Actuated, Part Status: Active, Actuator Length, Right Angle: 15.30mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS11-674-153-BK-100-RA-D TS11-674-153-BK-100-RA-D Hersteller : Same Sky ts11.pdf Tactile Switches 6 x 7.4 mm 15.3 mm 100 gf Black Right Angle Through Hole SPST
auf Bestellung 1628 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
TS11-674-153-BK-100-RA-D TS11-674-153-BK-100-RA-D Hersteller : CUI DEVICES ts11.pdf Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button PC Pins 0.05A 12VDC 100000Cycles 1N Thru-Hole Bag