Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TS12A44513PWR
TS12A44513PWR
TS12A44513PWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fts12a44514
Hersteller: Texas Instruments
Analog Switch Quad SPST 14-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS12A44513PWR Texas Instruments
Description: IC SW SPST-NO/NCX4 10OHM 14TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 10Ohm, -3db Bandwidth: 530MHz, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 2.7V ~ 12V, Charge Injection: -10.5pC, Switch Circuit: SPST - NO/NC, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.5Ohm (Max), Switch Time (Ton, Toff) (Max): 75ns, 45ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 8pF, 8pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA, Number of Circuits: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS12A44513PWR TS12A44513PWR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fts12a44514 Description: IC SW SPST-NO/NCX4 10OHM 14TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 10Ohm
-3db Bandwidth: 530MHz
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 2.7V ~ 12V
Charge Injection: -10.5pC
Switch Circuit: SPST - NO/NC
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.5Ohm (Max)
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 75ns, 45ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 8pF, 8pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA
Number of Circuits: 4
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
TS12A44513PWR TS12A44513PWR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fts12a44514 Analogue Switch ICs Lo On-State Res Quad SPST CMOS Ana Sw
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 530MHz
Charge Injection: -10.5pC
Switch Circuit: SPST - NO/NC
Number of Circuits: 4
TS12A44513PWR TS12A44513PWR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fts12a44514 Analog Switch Quad SPST 14-Pin TSSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar