Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TS12A4515DBVR
TS12A4515DBVR
TS12A4515DBVR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fts12a4515
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SWITCH SPST-NCX1 10OHM SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 10Ohm
-3db Bandwidth: 520MHz
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Supply, Single (V+): 2.7V ~ 12V
Charge Injection: -11.5pC
Switch Circuit: SPST - NC
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 75ns, 45ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 7.5pF, 7.5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS12A4515DBVR Texas Instruments
Description: IC SWITCH SPST-NCX1 10OHM SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 10Ohm, -3db Bandwidth: 520MHz, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Supply, Single (V+): 2.7V ~ 12V, Charge Injection: -11.5pC, Switch Circuit: SPST - NC, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 75ns, 45ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 7.5pF, 7.5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS12A4515DBVR TS12A4515DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fts12a4515 Analogue Switch ICs Lo-Vltg Lo On-St Res SPST CMOS Ana Sw
auf Bestellung 3002 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TS12A4515DBVR TS12A4515DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fts12a4515 Description: IC SWITCH SPST-NCX1 10OHM SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 520MHz
Charge Injection: -11.5pC
Switch Circuit: SPST - NC
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Mindestbestellmenge: 21
TS12A4515DBVR TS12A4515DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fts12a4515 Analog Switch Single SPST 5-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar