Produkte > SEMTECH CORPORATION > TS14002-C018DFNR
TS14002-C018DFNR
TS14002-C018DFNR Semtech Corporation
3XyqvN4s6Xx6syBsBmvdg2Nf2IPUF4qORgfOeiQAOJI
Hersteller: Semtech Corporation
Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8-DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-VFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-DFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Control Features: Enable
Protection Features: Over Current
Current - Supply (Max): 200 µA
auf Bestellung 7828 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS14002-C018DFNR Semtech Corporation
Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8-DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-VFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-DFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Control Features: Enable, Protection Features: Over Current, Current - Supply (Max): 200 µA.
Weitere Produktangebote TS14002-C018DFNR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS14002-C018DFNR TS14002-C018DFNR Hersteller : Semtech ts14002_rev_1_5.pdf Standard Regulator Pos 1.8V 0.2A 8-Pin DFN EP
Produkt ist nicht verfügbar
TS14002-C018DFNR TS14002-C018DFNR Hersteller : Semtech Corporation 3XyqvN4s6Xx6syBsBmvdg2Nf2IPUF4qORgfOeiQAOJI Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8-DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1