Produkte > SEMTECH > TS14002-C025DFNR
TS14002-C025DFNR
TS14002-C025DFNR Semtech
ts14002_rev_1_5.pdf
Hersteller: Semtech
Standard Regulator Pos 2.5V 0.2A 8-Pin DFN EP
auf Bestellung 9343 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 181
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS14002-C025DFNR Semtech
Description: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8-DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-VFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-DFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Enable, Protection Features: Over Current, Current - Supply (Max): 200 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 14328 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TS14002-C025DFNR TS14002-C025DFNR Hersteller : Semtech Corporation 3XyqvN4s6Xx6syBsBmvdg2Nf2IPUF4qORgfOeiQAOJI Description: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8-DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-VFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-DFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Enable
Protection Features: Over Current
Current - Supply (Max): 200 µA
Mindestbestellmenge: 10
TS14002-C025DFNR TS14002-C025DFNR Hersteller : SEMTECH 2827677.pdf Description: SEMTECH - TS14002-C025DFNR - LINEAR VOLTAGE REG, 2.5V, -40 TO 55DEG C
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Nennausgangsspannung: 2.5V
MSL: MSL 1 - Unlimited
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsstrom, max.: 150mA
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Ausgangsspannung, nom.: 2.5V
productTraceability: No
Ausgangsstrom, max.: 150mA
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
directShipCharge: 25
TS14002-C025DFNR TS14002-C025DFNR Hersteller : Semtech ts14002_rev_1_5.pdf Standard Regulator Pos 2.5V 0.2A 8-Pin DFN EP
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1