TS20P06G
TS20P06G Taiwan Semiconductor
TS20P01G SERIES_O2203.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
Bridge Rectifiers 20A, 800V, Standard Bridge Rectifier
auf Bestellung 1031 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS20P06G Taiwan Semiconductor
Description: BRIDGE RECT 1P 800V 20A TS-6P, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V, Current - Average Rectified (Io): 20 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS20P06G TS20P06G Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation TS20P01G SERIES_O2203.pdf Description: BRIDGE RECT 1P 800V 20A TS-6P
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP, TS-6P
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V
Current - Average Rectified (Io): 20 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V
auf Bestellung 1070 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
TS20P06G TS20P01G SERIES_O2203.pdf
auf Bestellung 31 Stücke:
TS20P06G TS20P06G Hersteller : Taiwan Semiconductor ts20p01g20series_o2203.pdf Diode Rectifier Bridge Single 800V 20A 4-Pin TS-6P Tube