TS25P06G
TS25P06G Taiwan Semiconductor
TS25P01G SERIES_Q2203.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
Bridge Rectifiers 25A, 800V, Standard Bridge Rectifier
auf Bestellung 723 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS25P06G Taiwan Semiconductor
Description: BRIDGE RECT 1P 800V 25A TS-6P, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V, Current - Average Rectified (Io): 25 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS25P06G TS25P06G Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation TS25P01G SERIES_Q2203.pdf Description: BRIDGE RECT 1P 800V 25A TS-6P
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V
Current - Average Rectified (Io): 25 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V
auf Bestellung 640 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TS25P06G TS25P01G SERIES_Q2203.pdf
auf Bestellung 27 Stücke:
TS25P06G TS25P06G Hersteller : Taiwan Semiconductor ts25p01g20series_q2203.pdf Diode Rectifier Bridge Single 800V 25A 4-Pin TS-6P Tube