Produkte > SAME SKY > TS28-63-63-R-260-RA-D
TS28-63-63-R-260-RA-D
TS28-63-63-R-260-RA-D SAME SKY
ts28.pdf
Hersteller: SAME SKY
Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button PC Pins 0.03A 30VDC 100000Cycles 2.6N Thru-Hole Box
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS28-63-63-R-260-RA-D SAME SKY
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.03A 30V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Illumination Type, Color: LED, Red, Illumination: Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.03A @ 30VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 260gf, Actuator Orientation: Side Actuated, Actuator Length, Right Angle: 6.30mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS28-63-63-R-260-RA-D TS28-63-63-R-260-RA-D Hersteller : SAME SKY ts28.pdf Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button PC Pins 0.03A 30VDC 100000Cycles 2.6N Thru-Hole Box
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 43
TS28-63-63-R-260-RA-D TS28-63-63-R-260-RA-D Hersteller : Same Sky ts28-3510970.pdf Tactile Switches 6.8 x 6 mm, 2.5 mm Actuator Height, 260 gf, Right Angle,TH, SPST, Red
auf Bestellung 765 Stücke:
TS28-63-63-R-260-RA-D TS28-63-63-R-260-RA-D Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ts28.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.03A 30V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Illumination Type, Color: LED, Red
Illumination: Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.03A @ 30VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 260gf
Actuator Orientation: Side Actuated
Actuator Length, Right Angle: 6.30mm
auf Bestellung 990 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
TS28-63-63-R-260-RA-D TS28-63-63-R-260-RA-D Hersteller : CUI Devices ts28-3313174.pdf Tactile Switches 6.8 x 6 mm, 2.5 mm Actuator Height, 260 gf, Right Angle,TH, SPST, Red