Produkte > SEMTECH CORPORATION > TS30012-M033QFNR
TS30012-M033QFNR
TS30012-M033QFNR Semtech Corporation
eMi5qBPcNWx2jvaXIhbkSJnPdLGooPnMiCA_.PbReH4
Hersteller: Semtech Corporation
Description: IC REG BUCK 3.3V 2A 16QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 2A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1MHz
Voltage - Input (Max): 24V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 16-QFN (3x3)
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
auf Bestellung 3300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS30012-M033QFNR Semtech Corporation
Description: IC REG BUCK 3.3V 2A 16QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 2A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 1MHz, Voltage - Input (Max): 24V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 16-QFN (3x3), Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS30012-M033QFNR TS30012-M033QFNR Hersteller : Semtech ts30011-12-13-triune-product-datasheet-finalrev2r0.pdf Conv DC-DC 4.5V to 24V Synchronous Step Down Single-Out 3.3V 2A Automotive 16-Pin QFN EP
auf Bestellung 3300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
TS30012-M033QFNR TS30012-M033QFNR Hersteller : Semtech Corporation eMi5qBPcNWx2jvaXIhbkSJnPdLGooPnMiCA_.PbReH4 Description: IC REG BUCK 3.3V 2A 16QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 2A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1MHz
Voltage - Input (Max): 24V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 4.5V
Mindestbestellmenge: 8
TS30012-M033QFNR TS30012-M033QFNR Hersteller : Semtech eMi5qBPcNWx2jvaXIhbkSJnPdLGooPnMiCA_.PbReH4 Switching Voltage Regulators IC Hi-Eff 2Amp DC/DC Conv 1MHz 3.3V Outpt
Mindestbestellmenge: 2