Produkte > SEMTECH > TS30111-M033QFNR
TS30111-M033QFNR Semtech
762579994748431down.phpfilets30111.pdf
Hersteller: Semtech
Synchronous Buck DC/DC Regulator
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS30111-M033QFNR Semtech
Description: IC REG BUCK 3.3V 700MA 16QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 700mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 1MHz, Voltage - Input (Max): 16V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 16-QFN (3x3), Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.
Weitere Produktangebote TS30111-M033QFNR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS30111-M033QFNR TS30111-M033QFNR Hersteller : Semtech Corporation Q8F7r3WatOcFP9BJgSd__ue2uH6mbV_jxio2eGGnx9g Description: IC REG BUCK 3.3V 700MA 16QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 700mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1MHz
Voltage - Input (Max): 16V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 16-QFN (3x3)
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V