Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TS3DDR3812RUAR
TS3DDR3812RUAR
TS3DDR3812RUAR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fts3ddr3812
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC MUX/DEMUX DDR3 1:2 42WQFN
Features: DDR3
Packaging: Bulk
Package / Case: 42-WFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: Memory
On-State Resistance (Max): 12Ohm
-3db Bandwidth: 1.675GHz
Supplier Device Package: 42-WQFN (3.5x9)
Voltage - Supply, Single (V+): 3V ~ 3.6V
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 2:1
Part Status: Active
Number of Channels: 12
auf Bestellung 168769 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 82
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS3DDR3812RUAR Texas Instruments
Description: IC MUX/DEMUX DDR3 1:2 42WQFN, Features: DDR3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 42-WFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: Memory, On-State Resistance (Max): 12Ohm, -3db Bandwidth: 1.675GHz, Supplier Device Package: 42-WQFN (3.5x9), Voltage - Supply, Single (V+): 3V ~ 3.6V, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 2:1, Part Status: Active, Number of Channels: 12.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS3DDR3812RUAR TS3DDR3812RUAR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fts3ddr3812 Multiplexer Switch ICs 12-Channel 1:2 MUX/ DEMUX Switch
auf Bestellung 941 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TS3DDR3812RUAR TS3DDR3812RUAR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fts3ddr3812 Description: IC MUX/DEMUX DDR3 1:2 42WQFN
Features: DDR3
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Memory
-3db Bandwidth: 1.675GHz
Part Status: Active
Number of Channels: 12
auf Bestellung 2661 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
TS3DDR3812RUAR TS3DDR3812RUAR
Produktcode: 118458
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
-3db Bandwidth: 1.675GHz