TS50P05G
TS50P05G Taiwan Semiconductor Corporation
TS50P05G SERIES_H2203.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1P 600V 50A TS-6P
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP, TS-6P
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Voltage - Peak Reverse (Max): 600 V
Current - Average Rectified (Io): 50 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 25 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V
auf Bestellung 953 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS50P05G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1P 600V 50A TS-6P, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Voltage - Peak Reverse (Max): 600 V, Current - Average Rectified (Io): 50 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 25 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V.
Weitere Produktangebote TS50P05G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS50P05G TS50P05G Hersteller : Taiwan Semiconductor TS50P05G_SERIES_G2104-2822144.pdf Bridge Rectifiers 50A, 600V, Standard Bridge Rectifier