Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TS5V522CDBQR
TS5V522CDBQR
TS5V522CDBQR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fts5v522c
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VGA SWITCH 5BIT 24SSOP
Packaging: Bulk
Features: Bi-Directional, RGB
Package / Case: 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: Video
On-State Resistance (Max): 10Ohm
-3db Bandwidth: 380MHz
Supplier Device Package: 24-SSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 4V ~ 5.5V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 904
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS5V522CDBQR Texas Instruments
Description: IC VGA SWITCH 5BIT 24SSOP, Features: Bi-Directional, RGB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: Video, On-State Resistance (Max): 10Ohm, -3db Bandwidth: 380MHz, Supplier Device Package: 24-SSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 4V ~ 5.5V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS5V522CDBQR TS5V522CDBQR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fts5v522c 5-CHBus Exchange Switch 1-Element 10-IN- 10-OUT 24-Pin SSOP T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 742
TS5V522CDBQR TS5V522CDBQR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fts5v522c Video Switch ICs 5V 5BS VID EXCHANGE SWITCH
auf Bestellung 780 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TS5V522CDBQR TS5V522CDBQR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fts5v522c Description: IC VGA SWITCH 5BIT 24SSOP
Features: Bi-Directional, RGB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Video
-3db Bandwidth: 380MHz
Packaging: Cut Tape (CT)
-3db Bandwidth: 380MHz