Produkte > LITTELFUSE > TS600-200F-RA-B-0.5-2
TS600-200F-RA-B-0.5-2
TS600-200F-RA-B-0.5-2 Littelfuse
littelfuseptctsdatasheet.pdf
Hersteller: Littelfuse
PTC Resettable Fuse 0.2A(hold) 0.4A(trip) 60VDC 3A 2.5W 12s 4Ohm SMD Solder Pad 19.4 X 8.3 X 12.3mm T/R
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 108
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS600-200F-RA-B-0.5-2 Littelfuse
Description: PTC RESET FUSE 60V 200MA 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.742" L x 0.297" W (18.85mm x 7.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 200 mA, Current - Trip (It): 400 mA, Voltage - Max: 60V (600V Int), Thickness (Max): 0.484" (12.30mm), Current - Max: 3 A, Time to Trip: 10 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 4 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 13.5 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS600-200F-RA-B-0.5-2 TS600-200F-RA-B-0.5-2 Hersteller : Littelfuse littelfuseptctsdatasheet.pdf PTC Resettable Fuse 0.2A(hold) 0.4A(trip) 60VDC 3A 2.5W 12s 4Ohm SMD Solder Pad 19.4 X 8.3 X 12.3mm T/R
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 35
auf Bestellung 50 Stücke:
Mindestbestellmenge: 35
auf Bestellung 1288 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
TS600-200F-RA-B-0.5-2 Hersteller : Tyco littelfuse_ptc_tsm250_130f_datasheet.pdf.pdf Resettable Fuses - PPTC Polyswitch 0.26A Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
TS600-200F-RA-B-0.5-2 TS600-200F-RA-B-0.5-2 Hersteller : Littelfuse Inc. littelfuse_ptc_tsm250_130f_datasheet.pdf.pdf Description: PTC RESET FUSE 60V 200MA 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.742" L x 0.297" W (18.85mm x 7.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 200 mA
Current - Trip (It): 400 mA
Voltage - Max: 60V (600V Int)
Thickness (Max): 0.484" (12.30mm)
Current - Max: 3 A
Time to Trip: 10 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 4 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 13.5 Ohms
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Current - Trip (It): 400 mA
Voltage - Max: 60V (600V Int)
Current - Max: 3 A
Time to Trip: 10 s