Produkte > LITTELFUSE INC. > TS600-400F-2
TS600-400F-2
TS600-400F-2 Littelfuse Inc.
LittelfusePTCTSM250130FDatasheetpdf.pdf
Hersteller: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 60V 400MA 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.742" L x 0.305" W (18.85mm x 7.75mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 400 mA
Current - Trip (It): 1 A
Voltage - Max: 60V (600V Int)
Thickness (Max): 0.484" (12.30mm)
Part Status: Active
Current - Max: 60 A
Time to Trip: 14 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 500 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 2 Ohms
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS600-400F-2 Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 60V 400MA 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.742" L x 0.305" W (18.85mm x 7.75mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 400 mA, Current - Trip (It): 1 A, Voltage - Max: 60V (600V Int), Thickness (Max): 0.484" (12.30mm), Part Status: Active, Current - Max: 60 A, Time to Trip: 14 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 500 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 2 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS600-400F-2 TS600-400F-2 Hersteller : Littelfuse Inc. LittelfusePTCTSM250130FDatasheetpdf.pdf Description: PTC RESET FUSE 60V 400MA 2SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Current - Trip (It): 1 A
Voltage - Max: 60V (600V Int)
Part Status: Active
Current - Max: 60 A
Time to Trip: 14 s
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TS600-400F-2 Hersteller : Littelfuse littelfuseptctsdatasheet.pdf PTC Resettable Fuse 0.4A(hold) 1A(trip) 60VDC 3A 2W 5s 0.5Ohm SMD Solder Pad 19.4 X 13.1 X 12.3mm T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TS600-400F-2 TS600-400F-2 Hersteller : Littelfuse LittelfusePTCTSM250130FDatasheetpdf.pdf Resettable Fuses - PPTC .40A 60Vdc 600Vrms