TS68040VR25A Microchip Technology
TS68040.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Description: IC MPU 25MHZ 179PGA
Packaging: Tray
Package / Case: 179-PGA
Mounting Type: Through Hole
Speed: 25MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C (TC)
Core Processor: 68000
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 179-PGA (47.24x47.24)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Graphics Acceleration: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS68040VR25A Microchip Technology
Description: IC MPU 25MHZ 179PGA, Packaging: Tray, Package / Case: 179-PGA, Mounting Type: Through Hole, Speed: 25MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C (TC), Core Processor: 68000, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 179-PGA (47.24x47.24), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No.