Produkte > VISHAY > TSAL6100-AS12Z
TSAL6100-AS12Z
TSAL6100-AS12Z Vishay
tsal6100.pdf
Hersteller: Vishay
Infrared Emitter 940nm 170mW/sr Circular Top Mount 2-Pin T-1 3/4 Bulk
auf Bestellung 2333 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 590
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TSAL6100-AS12Z Vishay
Category: IR LEDs, Description: IR transmitter; 5mm; 940nm; blue-grey; 170mW; 10°; 1.35÷1.6VDC; THT, Type of diode: IR transmitter, LED diameter: 5mm, Wavelength: 940nm, LED lens: blue-grey, Radiant power: 170mW, Viewing angle: 10°, Operating voltage: 1.35...1.6V DC, Mounting: THT, LED current: 100mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TSAL6100-AS12Z TSAL6100-AS12Z Hersteller : VISHAY TSAL6100-AS12Z.pdf Category: IR LEDs
Description: IR transmitter; 5mm; 940nm; blue-grey; 170mW; 10°; 1.35÷1.6VDC; THT
Type of diode: IR transmitter
LED diameter: 5mm
Wavelength: 940nm
LED lens: blue-grey
Radiant power: 170mW
Viewing angle: 10°
Operating voltage: 1.35...1.6V DC
Mounting: THT
LED current: 100mA
auf Bestellung 2316 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 136
TSAL6100-AS12Z TSAL6100-AS12Z Hersteller : Vishay Semiconductors Infrared Emitters IR EMITTER HIGH POWR 950NM 5MM 10DEG