TSSP58P38
TSSP58P38 Vishay Semiconductors
tssp58p38.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Infrared Receivers IR SENSOR 38KHZ
auf Bestellung 510 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TSSP58P38 Vishay Semiconductors
Description: SENSOR REMOTE REC 38.0KHZ 40M, Packaging: Bulk, Sensing Distance: 40M, Mounting Type: Through Hole, Orientation: Side View, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, B.P.F. Center Frequency: 38.0kHz, Part Status: Active, Current - Supply: 700 µA, Voltage - Supply: 2.5 V ~ 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TSSP58P38 TSSP58P38 Hersteller : Vishay Semiconductor Opto Division tssp58p38.pdf Description: SENSOR REMOTE REC 38.0KHZ 40M
Packaging: Bulk
Sensing Distance: 40M
Mounting Type: Through Hole
Orientation: Side View
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
B.P.F. Center Frequency: 38.0kHz
Part Status: Active
Current - Supply: 700 µA
Voltage - Supply: 2.5 V ~ 5.5 V
auf Bestellung 1411 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
TSSP58P38 TSSP58P38 Hersteller : Vishay tssp58p38.pdf IR Remote Receiver 38kHz 90° 21m 3-Pin