TSSP77P38TR
TSSP77P38TR Vishay Semiconductor Opto Division
tssp77p38.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductor Opto Division
Description: SENSOR REMOTE REC 38.0KHZ 40M
Packaging: Tape & Reel (TR)
Sensing Distance: 40M
Mounting Type: Surface Mount
Orientation: Side View
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
B.P.F. Center Frequency: 38.0kHz
Part Status: Active
Current - Supply: 700 µA
Voltage - Supply: 2.5 V ~ 5.5 V
auf Bestellung 2300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TSSP77P38TR Vishay Semiconductor Opto Division
Description: SENSOR REMOTE REC 38.0KHZ 40M, Packaging: Tape & Reel (TR), Sensing Distance: 40M, Mounting Type: Surface Mount, Orientation: Side View, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, B.P.F. Center Frequency: 38.0kHz, Part Status: Active, Current - Supply: 700 µA, Voltage - Supply: 2.5 V ~ 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TSSP77P38TR TSSP77P38TR Hersteller : Vishay Semiconductors tssp77p38.pdf Infrared Receivers Heimdall 38kHz
auf Bestellung 2926 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TSSP77P38TR TSSP77P38TR Hersteller : Vishay Semiconductor Opto Division tssp77p38.pdf Description: SENSOR REMOTE REC 38.0KHZ 40M
Packaging: Cut Tape (CT)
Sensing Distance: 40M
Mounting Type: Surface Mount
Orientation: Side View
Part Status: Active
Current - Supply: 700 µA
Mindestbestellmenge: 6
TSSP77P38TR
Produktcode: 163496
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
tssp77p38.pdf
Produkt ist nicht verfügbar
TSSP77P38TR TSSP77P38TR Hersteller : Vishay tssp77p38.pdf IR Remote Receiver 38kHz 100° 21m 4-Pin SMD T/R