TST20L200CW
TST20L200CW Taiwan Semiconductor
tst20l100cwseries_c2104.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
Diode Schottky 200V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TST20L200CW Taiwan Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 990 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V.
Weitere Produktangebote TST20L200CW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TST20L200CW TST20L200CW Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation TST20L100CW SERIES_C2104.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 990 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V
Produkt ist nicht verfügbar
TST20L200CW TST20L200CW Hersteller : Taiwan Semiconductor TST20L100CW SERIES_C2104.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 20A, 200V, Trench Schottky