TSZU52C11 RGG
TSZU52C11 RGG Taiwan Semiconductor Corporation
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 11V 150MW 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TSZU52C11 RGG Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 11V 150MW 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8.5 V.
Weitere Produktangebote TSZU52C11 RGG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TSZU52C11 RGG Hersteller : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0%20SERIES_F1601-1021459.pdf Zener Diodes 11 Volt 150mW 10%