TSZU52C18 RGG
TSZU52C18 RGG Taiwan Semiconductor Corporation
TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 18V 150MW 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 14 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details TSZU52C18 RGG Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 18V 150MW 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 14 V.
Weitere Produktangebote TSZU52C18 RGG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TSZU52C18 RGG TSZU52C18 RGG Hersteller : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf Zener Diodes 150mW, 5%, Small Signal Zener Diode