TSZU52C2V2 RGG
TSZU52C2V2 RGG Taiwan Semiconductor Corporation
TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 2.2V 150MW 603
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1 V
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TSZU52C2V2 RGG Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 2.2V 150MW 603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TSZU52C2V2 RGG TSZU52C2V2 RGG Hersteller : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf Zener Diodes 150mW, 5%, Small Signal Zener Diode
auf Bestellung 15506 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
TSZU52C2V2 RGG TSZU52C2V2 RGG Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf Description: DIODE ZENER 2.2V 150MW 603
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW