Produkte > TAIWAN SEMICONDUCTOR > TSZU52C3V6 RGG
TSZU52C3V6 RGG
TSZU52C3V6 RGG Taiwan Semiconductor
TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 150mW, 5%, Small Signal Zener Diode
auf Bestellung 19947 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TSZU52C3V6 RGG Taiwan Semiconductor
Description: DIODE ZENER 3.6V 150MW 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote TSZU52C3V6 RGG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TSZU52C3V6 RGG TSZU52C3V6 RGG Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf Description: DIODE ZENER 3.6V 150MW 0603
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 1 V