Produkte > RALTRON ELECTRONICS > TT-SMDC-14.7456-18-TR
TT-SMDC-14.7456-18-TR
TT-SMDC-14.7456-18-TR Raltron Electronics
TT-SMDC-14.7456-18-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SOJ, 9.40mm pitch
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 14.7456 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TT-SMDC-14.7456-18-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOJ, 9.40mm pitch, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 14.7456 MHz.
Weitere Produktangebote TT-SMDC-14.7456-18-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TT-SMDC-14.7456-18-TR TT-SMDC-14.7456-18-TR Hersteller : Raltron Electronics TT-SMDC-14.7456-18-TR.pdf Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 14.7456 MHz