Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TVS2201DRBR
TVS2201DRBR
TVS2201DRBR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftvs2201
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC BIDIR PRECISION SURGE DIODE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Internal Switch
Voltage - Clamping: 22V
Supplier Device Package: 8-SON (3x3)
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
auf Bestellung 5698 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TVS2201DRBR Texas Instruments
Description: IC BIDIR PRECISION SURGE DIODE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Technology: Internal Switch, Voltage - Clamping: 22V, Supplier Device Package: 8-SON (3x3), Part Status: Active, Number of Circuits: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TVS2201DRBR TVS2201DRBR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftvs2201 ESD Protection Diodes / TVS Diodes 22-V bidirectional f lat-clamp surge pro
auf Bestellung 7098 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TVS2201DRBR TVS2201DRBR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftvs2201 Description: IC BIDIR PRECISION SURGE DIODE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Internal Switch
Voltage - Clamping: 22V