Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > TVU3V3U4S-DFN2510-10LDG
TVU3V3U4S-DFN2510-10LDG
TVU3V3U4S-DFN2510-10LDG INPAQ Technology Co., Ltd
TVU3V3U4S-DFN2510-10LDG.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: TVS DIODE 3.3VWM 7.4VC 10DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Applications: DVI, HDMI, USB
Capacitance @ Frequency: 0.44pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: 10-DFN (2.5x1)
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 4.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 7.4V
Power Line Protection: Yes
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TVU3V3U4S-DFN2510-10LDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: TVS DIODE 3.3VWM 7.4VC 10DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-UFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Applications: DVI, HDMI, USB, Capacitance @ Frequency: 0.44pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: 10-DFN (2.5x1), Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 4.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 7.4V, Power Line Protection: Yes.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Applications: DVI, HDMI, USB
Unidirectional Channels: 4