Produkte > SAMTEC > TW-20-02-L-S-120-150
TW-20-02-L-S-120-150
TW-20-02-L-S-120-150 Samtec
tw-xx-xx-x-x-xxx-xxx-xxx-xx-mkt1.pdf
Hersteller: Samtec
Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Surface Mount Board Stacking Header
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TW-20-02-L-S-120-150 Samtec
Description: CONN BRD STACK 2.00 20POS, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 1, Number of Positions: 20, Length - Overall Pin: 0.377" (9.576mm), Length - Post (Mating): 0.107" (2.718mm), Length - Stack Height: 0.120" (3.048mm), Length - Tail: 0.150" (3.810mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TW-20-02-L-S-120-150 TW-20-02-L-S-120-150 Hersteller : Samtec Inc. tw-xx-xx-x-x-xxx-xxx-xxx-xx-mkt1.pdf Description: CONN BRD STACK 2.00 20POS
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Number of Rows: 1
Number of Positions: 20
Length - Overall Pin: 0.377" (9.576mm)
Length - Post (Mating): 0.107" (2.718mm)
Length - Stack Height: 0.120" (3.048mm)
Length - Tail: 0.150" (3.810mm)
auf Bestellung 135 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Number of Rows: 1
Number of Positions: 20