Produkte > KYOCERA AVX > TWAE108K060CBSZ0000
TWAE108K060CBSZ0000
TWAE108K060CBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1000UF 10% 60V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Packaging: Tray
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 60 V
auf Bestellung 160 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TWAE108K060CBSZ0000 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1000UF 10% 60V AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: E, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 60 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TWAE108K060CBSZ0000 TWAE108K060CBSZ0000 Hersteller : Kyocera AVX TWA_E.pdf Tantalum Capacitors - Wet 1000UF 60V 10% T4
auf Bestellung 127 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TWAE108K060CBSZ0000 TWAE108K060CBSZ0000 Hersteller : KYOCERA AVX Components twa-e.pdf Cap Tant Wet 1000uF 60V 10% (9.52 X 26.97mm) Axial 1 Ohm 125°C Tray