Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TWAE567K060SBDZ0000
TWAE567K060SBDZ0000
TWAE567K060SBDZ0000 KYOCERA AVX Components
825twa.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Wet 560uF 60V 10% (10.31 X 26.97mm) Axial 0.8 Ohm 125°C Tray
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TWAE567K060SBDZ0000 KYOCERA AVX Components
Description: WET TANT CAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: E, Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 60 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TWAE567K060SBDZ0000 TWAE567K060SBDZ0000 Hersteller : KYOCERA AVX Components 825twa.pdf Cap Tant Wet 560uF 60V 10% (10.31 X 26.97mm) Axial 0.8 Ohm 125°C Tray
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 60 V
Produkt ist nicht verfügbar
TWAE567K060SBDZ0000 TWAE567K060SBDZ0000 Hersteller : KYOCERA AVX avx_03012019_TWA_DSCC-1537072.pdf Tantalum Capacitors - Wet 560UF 60V 10% T4