Produkte > PANASONIC > TX2-LT-24V-TH
TX2-LT-24V-TH
TX2-LT-24V-TH Panasonic
mechengtxth.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 24VDC 2DC/0.5AAC DPDT( (15mm 7.4mm 8.2mm)) THT
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2-LT-24V-TH Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 5.8 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2-LT-24V-TH TX2-LT-24V-TH Hersteller : Panasonic Industrial Devices Panasonic_03172022_TX-Relays.pdf Low Signal Relays - PCB RELAY DPDT 7.5A INRUSH 24VDC
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TX2-LT-24V-TH TX2-LT-24V-TH Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_txth.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 5.8 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 675 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TX2-LT-24V-TH TX2-LT-24V-TH Hersteller : Panasonic mechengtxth.pdf Signal Relay 24VDC 2DC/0.5AAC DPDT( (15mm 7.4mm 8.2mm)) THT
Produkt ist nicht verfügbar
TX2-LT-24V-TH Hersteller : Panasonic mech_eng_txth.pdf обмотка 24V,контакты: 2FORMC, 2A, 250V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт