Produkte > RALTRON ELECTRONICS > TX235A-D3-0.28-12.800-3-TR
TX235A-D3-0.28-12.800-3-TR
TX235A-D3-0.28-12.800-3-TR Raltron Electronics
TX235A-D3-0.28-12.800-3-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 12.8MHZ 3.3V CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Frequency: 12.8 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX235A-D3-0.28-12.800-3-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 12.8MHZ 3.3V CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Frequency: 12.8 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote TX235A-D3-0.28-12.800-3-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX235A-D3-0.28-12.800-3-TR TX235A-D3-0.28-12.800-3-TR Hersteller : Raltron Electronics TX235A-D3-0.28-12.800-3-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 12.8MHZ 3.3V CMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Part Status: Active
Frequency: 12.8 MHz