Produkte > RALTRON ELECTRONICS > TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR
TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR
TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR Raltron Electronics
TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V CMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 66 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR Hersteller : Raltron tx257a-lz-0.28-25.000-3-4-tr.pdf Stratum 3 TCXO With Frequency 25 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR Hersteller : Raltron Electronics TX257A-LZ-0.28-25.000-3-4-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Frequency: 25 MHz