TX2SA-12V-Y Panasonic Industrial Devices
mech_eng_txth.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB TX Relay
auf Bestellung 222 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SA-12V-Y Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: BSI, cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 11.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Load - Max Switching: 440VA.
Weitere Produktangebote TX2SA-12V-Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2SA-12V-Y TX2SA-12V-Y Hersteller : Panasonic 483_fileversion.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD
Produkt ist nicht verfügbar
TX2SA-12V-Y Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_txth.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: BSI, cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC