Produkte > PANASONIC > TX2SA-24V-Z
TX2SA-24V-Z
TX2SA-24V-Z Panasonic
mechengtx.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD Medical
auf Bestellung 342 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SA-24V-Z Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: BSI, cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 5.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 60W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2SA-24V-Z TX2SA-24V-Z Hersteller : Panasonic mechengtx.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD Medical
auf Bestellung 342 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
auf Bestellung 2500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 2000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
TX2SA-24V-Z TX2SA-24V-Z Hersteller : Panasonic 483_fileversion.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD Medical
Mindestbestellmenge: 500
TX2SA-24V-Z TX2SA-24V-Z Hersteller : Panasonic 483_fileversion.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD Medical
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 428 Stücke:
Mindestbestellmenge: 39
TX2SA-24V-Z TX2SA-24V-Z Hersteller : Panasonic Electric Works TX_Series_Rev2010.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: BSI, cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 5.8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 60W
TX2SA-24V-Z TX2SA-24V-Z Hersteller : Panasonic Industrial Devices Panasonic_03172022_TX-Relays.pdf Low Signal Relays - PCB 2 AMP 24VDC DPDT NON-LATCHING
auf Bestellung 138 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: BSI, cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 5.8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 60W