Produkte > PANASONIC > TX2SA-L-12V-Z
TX2SA-L-12V-Z
TX2SA-L-12V-Z Panasonic
mech_eng_tx.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD Medical
auf Bestellung 390 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SA-L-12V-Z Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12VDC, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Weitere Produktangebote TX2SA-L-12V-Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2SA-L-12V-Z TX2SA-L-12V-Z Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_txth.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12VDC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Produkt ist nicht verfügbar
TX2SA-L-12V-Z TX2SA-L-12V-Z Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_txth.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 12VDC