Produkte > PANASONIC > TX2SA-L-4.5V-Z
TX2SA-L-4.5V-Z
TX2SA-L-4.5V-Z Panasonic
mechengtx.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD Medical
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SA-L-4.5V-Z Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 22.2 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Approval Agency: BSI, cURus, Load - Max Switching: 60W.
Weitere Produktangebote TX2SA-L-4.5V-Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2SA-L-4.5V-Z TX2SA-L-4.5V-Z Hersteller : Panasonic mechengtx.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD Medical
Produkt ist nicht verfügbar
TX2SA-L-4.5V-Z TX2SA-L-4.5V-Z Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_txth.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 22.2 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 60W
Produkt ist nicht verfügbar
TX2SA-L-4.5V-Z TX2SA-L-4.5V-Z Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_txth.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 4.5VDC