TX2SA-L2-24V-X
TX2SA-L2-24V-X Panasonic Electric Works
258361
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 60W
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SA-L2-24V-X Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: BSI, cURus, Load - Max Switching: 60W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2SA-L2-24V-X TX2SA-L2-24V-X Hersteller : Panasonic mechengtx.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD Medical
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
TX2SA-L2-24V-X TX2SA-L2-24V-X Hersteller : Panasonic Industrial Devices 258361 Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 24VDC
auf Bestellung 970 Stücke:
TX2SA-L2-24V-X TX2SA-L2-24V-X Hersteller : Panasonic Electric Works 258361 Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 60W
auf Bestellung 891 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3