Produkte > PANASONIC > TX2SA-LT-2.4V-TH
TX2SA-LT-2.4V-TH
TX2SA-LT-2.4V-TH Panasonic
mechengtxth.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 2.4VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SA-LT-2.4V-TH Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 2.4VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 58.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 1.8 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: BSI, cURus, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2SA-LT-2.4V-TH TX2SA-LT-2.4V-TH Hersteller : Panasonic Electric Works 258361 Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 2.4VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 58.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 1.8 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 500VA, 440W
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TX2SA-LT-2.4V-TH TX2SA-LT-2.4V-TH Hersteller : Panasonic Industrial Devices Panasonic_03172022_TX-Relays.pdf Low Signal Relays - PCB DPDT 2.4V 7.5A
auf Bestellung 44 Stücke:
TX2SA-LT-2.4V-TH TX2SA-LT-2.4V-TH Hersteller : Panasonic mechengtxth.pdf Signal Relay 2.4VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD