TX2SL-24V-Z
TX2SL-24V-Z Panasonic Electric Works
TXseries-SMT-v3.jpg
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 5.8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SL-24V-Z Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 5.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Weitere Produktangebote TX2SL-24V-Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2SL-24V-Z TX2SL-24V-Z Hersteller : Panasonic Electric Works TXseries-SMT-v3.jpg Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 5.8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC