Produkte > PANASONIC > TX2SL-4.5V
TX2SL-4.5V
TX2SL-4.5V Panasonic
82ds_61022_en_tx.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(15x9.4x10)mm SMD
auf Bestellung 440 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 41
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SL-4.5V Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: BSI, cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 31 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Release Voltage: 0.45 VDC, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Load - Max Switching: 60W.
Weitere Produktangebote TX2SL-4.5V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2SL-4.5V TX2SL-4.5V Hersteller : Panasonic Electric Works Relay_Date_Code.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: BSI, cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 31 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Load - Max Switching: 60W