TXS2-L2-4.5V-1
TXS2-L2-4.5V-1 Panasonic Industrial Devices
mech_eng_txs.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB TX-S Relays
auf Bestellung 852 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TXS2-L2-4.5V-1 Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 4.5VDC, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 15.6 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 10VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.6 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TXS2-L2-4.5V-1 TXS2-L2-4.5V-1 Hersteller : Panasonic 4512_fileversion.pdf Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(15x7.4x8.2)mm THT
auf Bestellung 880 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
TXS2-L2-4.5V-1 TXS2-L2-4.5V-1 Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_txs.pdf Description: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 4.5VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15.6 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 10VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.6 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2