Produkte > PANASONIC > TXS2SS-24V
TXS2SS-24V Panasonic
mech_eng_txs.pdf
Hersteller: Panasonic
Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 24VD Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TXS2SS-24V Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VDC, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 2.9 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 110VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote TXS2SS-24V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TXS2SS-24V TXS2SS-24V Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_txs.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 2.9 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 110VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
TXS2SS-24V Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_txs-1299315.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C 1A 30VDC 24VDC