Produkte > VISHAY > TZM5248B-GS18
TZM5248B-GS18
TZM5248B-GS18 Vishay
doc85609.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Single 18V 5% 500mW 2-Pin Mini-MELF SOD-80 T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1873
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TZM5248B-GS18 Vishay
Description: DIODE ZENER 18V 500MW SOD80, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 21 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 14 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TZM5248B-GS18 TZM5248B-GS18 Hersteller : Vishay doc85609.pdf Diode Zener Single 18V 5% 500mW 2-Pin Mini-MELF SOD-80 T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 820
Mindestbestellmenge: 14
TZM5248B-GS18 TZM5248B-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzm5221.pdf Description: DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 21 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 14 V
Mindestbestellmenge: 84
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 21 Ohms
Power - Max: 500 mW